WIKING Helikopter Service GmbH, 40 yılı aşkın süredir Kuzey ve Baltık Denizi bölgelerinde deniz aşırı uçuş sağlama uzmanıdır. Başlangıçta, liman pilotlarının devrini desteklemek için kurulmuş, daha sonra uzak kıyı rüzgar endüstrisine personel ve malzeme nakli hizmetinde  önemli ölçüde büyümüştür. Ayrıca WIKING deniz aşırı rüzgar endüstrisindeki işçiler için acil servis olarak bir HEMS helikopteri de işletmektedir.

WIKING’in kendi bünyesinde Part 145 ve Part M departmanları ile beraber filosunda bulunan Sikorsky, Leonardo ve Airbus’tan oluşan 9 helikopter ve 75 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.  Bu nedenle WIKING, gecikme olmadan yüksek güvenlik standartları ile uçuşlar sağlayabilir.

Ağustos, 2017’den beri Kaan Air, Wiking Helikopter Service GmbH’nin tek hissedarıdır.

StarFlight Avustralya, 50 yıllık endüstri deneyimine sahip CareFlight Grubu, Queensland ve Kaan Air ortak girişiminden oluşmakta olup Avustralya ve Asya Pasifik bölgesinde devlet kurumlarına, ticari operatörlere ve özel kuruluşlara helikopterlerle hava ambulans, havadan yangınla mücadele ve lojistik destek hizmetleri sağlamaktadır.

Birdview İtalya , 2009 yılında TRADEWAYS SA ve Net-AirX İtalya ortaklığında kurulmuştur .Şirket kuruluş tarihinden bugüne kadar multispektral ölçümler ile yüksek ve orta gerilim güç hatları üzerinde görüntüleme ve raporlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Envanterinde bulunan kamera, sensör ve gimballar ile farklı model helikopterler için mevcut monte sertifikaları (AS 350, SA315, Bell 206, Bell 407 ve AW119) ile birçok müşteri ve ortaklara birden fazla konfigürasyonda bu teknolojinin kullanımını sağlamaktadır. Elektrik sektöründen alınan sertifikalar ile bütün işler uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.Şirket Kasım 2009’dan bu yana UN,EN, ISO 9001:2008 belgesi ile operasyonlarını sürdürmektedir. Ocak 2016 yılında Kaan Air, Birdview İtalya’nın kurumsal yapısına katılarak büyük hissedarı olmuştur.

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Başarı Holding A.Ş  ve ABD’nin öncü medikal havacılık şirketi Air Methods’un ortak girişimi ile kurulan Helistar, bu güç birliğinin yarattığı sinerjiden yola çıkarak hava ambulans hizmetleri, arama-kurtarma, orman yangınlarıyla havadan mücadele , elektrik iletim hatlarının havadan denetimi ve lazer tarama hizmetleri vermektedir. HeliStar, Başarı Holding’in diğer bir iştiraki olan  Kaan Air’in modern tesislerinde müşterileri için öncü, güvenli ve güvenilir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

2015 yılında  kurulan Kaan Air Avusturalya, Kaan Air Türkiye’nin yurtdışı şubesi olup Başarı Grubunun bir iştirakidir. Kaan Air A.Ş. ve Kaan Air Australia  kurumsal, özel sektör, kamu ve devlet kurumlarına hizmet vermekte olup, bugüne kadar uzun vadeli projelerde yer almıştır. Kaan Air Australia, tüm helikopter satış aşamalarında hizmeti ve desteği en yüksek kalite ile müşterilerine sunmaktadır.